Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Szkolne Euro 2021 w ZSS Grójec

Data: 10.06.2021 r., godz. 10.00    260
W czwartek 10 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grójcu odbyło się losowanie grup turnieju piłkarzyków stołowych "Szkolne EURO 2021".
Było bardzo uroczyście bo i losowania dokonały najważniejsze dla projektu osoby: Starosta Grójecki Pan Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Pani Jolanta Sitarek, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Ks. Jana Twardowskiego w Grójcu Pani Barbara Tybiszewska oraz Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami "NIEPOKONANI". Losowanie przebiegło bardzo sprawnie, a zawodnicy mogą szlifować formę wiedząc nazwę jakiego państwa z piłkarskiego EURO otrzymała ich drużyna. "Szkolne EURO 2021" już w najbliższą środę.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami „Niepokonani” oraz Zespół Szkół Specjalnych Grójec. Projekt zakłada aktywizację osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz przybliżenie im sposobu rozgrywania Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zawody rozegrane zostaną w ZSS Grójec.

Projekt dofinansowany w konkursie ofert jest w ramach "Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i kołami gospodyń wiejskich na 2021 r."