Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

KONKURSY DOŻYNKOWE

3496
Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych, które odbędą się w ramach Święta Plonów 2 września br. w Lewiczynie . Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych poniżej plikach.
Starostwo Powiatowe w Grójcu informuje, że podczas tegorocznego Święta Plonów zostaną przeprowadzone konkursy dożynkowe na: Najlepszą Potrawę Regionalną, Najładniejsze Stoisko i Najładniejszy Wieniec Dożynkowy. 

Konkursy mają charakter otwarty. W konkursach mogą wziąć udział m.in. gminy, jednostki organizacyjne, regionalne koła gospodyń wiejskich, gospodynie indywidualne, gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia oraz osoby fizyczne.

Organizatorzy Dożynek Powiatowych zachęcają do udziału w konkursach. Jest to doskonała okazja do prezentacji i promocji regionu. 

W przypadku chęci uczestnictwa w konkursie prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem Konkursu na Najładniejsze Stoisko, Regulaminem Konkursu na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy, Regulaminem Konkursu na Najlepszą Potrawę Regionalną oraz o uzupełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres Starostwa Powiatowego w Grójcu, Wydział Edukacji Zdrowia i Promocji Powiatu, ul. Piłsudskiego 59, e-mail na adres promocja@grojec.pl lub faksem na numer 486651138 do dnia 28 sierpnia 2018 r. 

Wszelkich informacji udziela Inspektor Adam Pietrynik 48 6651168.

1. Regulamin Konkursu na Najładniejsze Stoisko