Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Kolejny sukces Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Data: 30.04.2018 r., godz. 04.55    798
W dniu 20 kwietnia 2018 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyły się eliminacje okręgowe XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
W dniu 20 kwietnia 2018 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyły się eliminacje okręgowe XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Przemysław Dziubiński - uczeń IV klasy Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, kształcący się w zawodzie technik ogrodnik, wykazał się ogromną wiedzą, o czym świadczy uzyskana przez niego punktacja. Przemek uzyskał 94 punkty i zajął pierwsze miejsce w tegorocznych eliminacjach okręgowych Olimpiady w bloku ogrodnictwo. Zdobył cenne nagrody rzeczowe i zakwalifikował się do Eliminacji Centralnych XLII OWiUR. W dniach 7 - 8 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu Przemek będzie walczył o kolejne zaszczytne tytuły i nagrodę finansową.

Serdecznie gratulujemy Przemkowi i życzymy mu dalszych sukcesów. 

Ewa Malowaniec
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Polecamy