Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Starostwo Powiatowe w Grójcu od dnia 4 listopada 2020r. zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę klienta.

Data: 03.11.2020 r., godz. 15.20    997
Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Prezes Rady Ministrów zobowiązał kierowników wszystkich urzędów administracji publicznej do zastosowania pracy zdalnej w nadzorowanych urzędach.


W związku z powyższym Starosta Grójecki WSTRZYMUJE od dnia 4 listopada (środa) BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ KLIENTA W STAROSTWIE POWIATOWYM W GRÓJCU .
Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie telefonicznie, drogą elektroniczną, przez ePUAP oraz za pośrednictwem operatora pocztowego,
w normalnych godzinach pracy Urzędu.
Dodatkowo w budynku Starostwa Powiatowego w Grójcu, przy głównym i bocznym wejściu do Urzędu, zostały wystawione urny, do których klienci mogą wrzucać dokumenty, wnioski i podania w wersji papierowej.

W przypadku, kiedy obecność interesanta w Starostwie Powiatowym w Grójcu okaże się niezbędna, zostanie on przyjęty przez pracownika Starostwa,
po uprzednim telefonicznym bądź e-mailowym ustaleniu terminu przyjęcia.

Przypominamy, że od dnia 19.10.2020 r. ,do odwołania, w
punktach Nieopłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego,
które mieszczą się na terenie Powiatu Grójeckiego porady prawne  są udzielane w formie telefonicznej lub e-mailowej
w godzinach pracy punktu.

Wszelkie zapytania dotyczące spraw załatwianych w Starostwie prosimy kierować pod numery telefonów znajdujące się poniżej oraz pod adresem: www.bip.grojec.pl (w zakładce wykaz telefonów urzędu).

Telefon Punktu Informacyjnego Starostwa Powiatowego w
Grójcu: 48 665 11 00 


Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości
Naczelnik Wydziału - Anna Wyszyńska
anna.wyszynska@grojec.pl | 48 665 11 27 

Gminy Błędów, Pniewy, Goszczyn - Beata Sygnarek | beata.sygnarek@grojec.pl | 48 665 11 28
Gmina i Miasto Mogielnica - Iwona Jakubisiak | iwona.jakubisiak@grojec.pl | 48 665 11 26
Gmina i Miasto Warka - Renata Jaszczerska | renata.jaszczerska@grojec.pl | 48 665 11 26
Gmina Grójec, Gmina i Miasto Nowe Miasto nad Pilicą – Magda Kazana | magda.kazana@grojec.pl | 48 665 11 28
Gminy Belsk Duży i Chynów - Jolanta Jaszewska | jolanta.jaszewska@grojec.pl |48 665 11 25
Miasto Grójec, Gmina Jasieniec - Magdalena Głasek | 48 665 11 25

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Agnieszka Wdowczyk | agnieszka.wdowczyk@grojec.pl | 48 665 11 40

Wydział Budownictwa i Architektury
Naczelnik Wydziału - Ewa Kapis – Pyza | 48 665 11 60
Kinga Strączewska | kinga.straczewska@grojec.pl | tel. 48 665 11 55

Gmina GRÓJEC, WARKA, PNIEWY - Magdalena Szepietowska | magdalena.szepietowska@grojec.pl | 48 665 11 22
Gmina GRÓJEC, JASIENIEC, PNIEWY - Paulina Dąbrowska | paulina.dabrowska@grojec.pl | 48 665 11 61
Gminy GRÓJEC, CHYNÓW, GOSZCZYN, PNIEWY – Mateusz Woźniak| Mateusz.wozniak@grojec.pl | 48 665 11 05
Gminy GRÓJEC, NOWE MIASTO, BŁĘDÓW, PNIEWY- Marta Gozdek | marta.gozdek@grojec.pl | 48 665 11 05
Gminy GRÓJEC, MOGIELNICA, BELSK DUŻY, PNIEWY - Justyna Kołodziejczyk | justyna.kolodziejczyk@grojec.pl | 48 665 11 61
ZGŁOSZENIA - Renata Kreczmańska | 48 665 11 22

Wydział Edukacji i Zdrowia
Naczelnik Wydziału - Barbara Orłowska | barbara.orlowska@grojec.pl | 48 665 11 52
Zastępca Naczelnika - Barbara Sygitowicz | barbara.sygitowicz@grojec.pl | 48 665 11 51
Natalia Wieczorek | natalia.wieczorek@grojec.pl | 48 665 11 43

Wydział Komunikacji Transportu - rejestracja@grojec.pl
Naczelnik Wydziału - Tomasz Nowakowski | tomasz.nowakowski@grojec.pl | 48 665 11 35
WYREJESTROWANIE POJAZDU - 48 665 11 32
REJESTRACJA POJAZDU - 48 665 11 31 lub 07
PRAWA JAZDY - 48 665 11 33
LICENCJE/ZEZWOLENIA - 48 665 11 30
ZATRZYMANE PRAWA JAZDY - 48 665 11 62

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Rozwoju Powiatu
Anna Bednarska | anna.bednarska @grojec.pl | 48 665 11 29

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
Naczelnik Wydziału - Teresa Ostatek | teresa.ostatek@grojec.pl
Zastępca Naczelnika Wydziału - Magdalena Małecka | magdalena.malecka@grojec.pl
48 665 11 49 lub 48 665 11 56