Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Centrum Aktywności Lokalnej zaprasza na II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka, który w tym roku odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia.

Data: 08.02.2017 r., godz. 11.09    3078
Centrum Aktywności Lokalnej zaprasza na II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka, który w tym roku odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia. Z przyjemnością informujemy, że patronem honorowym festiwalu ponownie jest Andrzej Piaseczny.

Tak jak w ubiegłym roku pierwszy dzień festiwalu to otwarte przesłuchania wokalne, do których mogą się zgłaszać soliści z całego kraju. W tym roku będą mieli szansę zmierzyć się z repertuarem polskiej muzyki rozrywkowej, powstałej w latach 1957-1990 (w czasach świetności płyty winylowej, do których to czasów festiwal nawiązuje).

Zgłoszeń można dokonać w czterech kategoriach wiekowych: kat. I – uczniowie szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat, kat. II – uczniowie szkół gimnazjalnych, kat. III – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz kat. IV – osoby dorosłe.

Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Aktywności Lokalnej do 30 marca br. Na stronie www.cal.pionki.pl znajdziecie regulamin konkursu, prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią. Z udziału w konkursie wykluczeni są soliści, którzy w ubiegłorocznej edycji festiwalu zostali nagrodzeni lub wyróżnieni. Ważne jest szybkie podjęcie decyzji i dostarczenie do Centrum Aktywności Lokalnej karty zgłoszeniowej z dołączonym podkładem muzycznym, ponieważ ilość osób, które będą mogły wziąć udział w otwartych przesłuchaniach konkursowych jest ograniczona.

Już wkrótce pojawią się kolejne informacje dotyczące festiwalu i atrakcji jakie dla Was przygotowujemy.