Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Czasowa organizacja ruchu na drodze krajowej nr 50 w Grójcu.

Data: 16.05.2016 r., godz. 20.10    6276
Starosta Grójecki informuje, że od dnia 23 maja 2016r od godz. 9.00 zostanie wprowadzona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie, czasowa organizacja ruchu na czas wykonywania remontu rond na drodze krajowej nr 50 w Grójcu, na odcinku od km 149+100 do km 149+800.

Oznakowanie prowadzonych robót zostanie ustawione na podstawie zatwierdzonego projektu czasowej organizacji ruchu, obowiązywać będzie ruch wahadłowy wzdłuż drogi krajowej nr 50, sterowany tymczasową sygnalizacją świetlną.
W przypadku robót na jednym rondzie, drugie rondo w tym czasie będzie funkcjonować bez zmian.

Powstaną utrudnienia dla pojazdów kołowych związane z objazdem z drogi woj.nr 722, ruch kołowy poprowadzony będzie w sposób następujący :
- z drogi nr 722 w miejscowości Łoś należy kierować się do drogi woj. Nr 876 do m. Tarczyn a następnie do drogi krajowej nr 7. 

W przypadku przebudowy ronda w ciągu drogi powiatowej /ul. A. Krajowej w Grójcu , ruch kołowy prowadzący od Radomia i od Warki w kierunku Warszawy należy kierować w ulicę Mogielnicką do drogi krajowej nr 7.

W związku z tym na skrzyżowaniu ulic: J. Piłsudskiego, Al. Niepodległości, ul. A. Krajowej będą ustawione tablice na wszystkich wlotach skrzyżowania o treści:
„ Remont ronda w Grójcu na drodze nr 50. Zalecany objazd do Warszawy drogą nr 7” wraz z właściwie naznaczoną strzałką na każdym z wlotów skrzyżowania.

Przewidywany czas robót –jeden miesiąc .