Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

„NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2018” NA TERENIE POWIATU GRÓJECKIEGO

Data: 18.01.2019 r., godz. 13.16    2886
2 stycznia 2019r. na terenie powiatu grójeckiego rusza konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2018”, dzięki któremu można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców - dzielnicowych. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 31 stycznia 2019r.
Komenda Powiatowa Policji w Grójcu organizuje X edycję konkursu

na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”.

Czas trwania konkursu od 02 do 31 stycznia 2019 roku.
Zgodnie z założeniami rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną oraz wstępne, pierwsze diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Priorytetem pracy dzielnicowego winno być utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów, a przez to dedykowania precyzyjnych działań zaradczych zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu. Organizowany konkurs ma na celu, aby najlepszy dzielnicowy został wyłoniony nie tylko na podstawie konkursu opartego o wiedzę i umiejętności policjantów, ale przede wszystkim, aby zdecydował o tym ranking uzyskanych głosów mieszkańców.


Do oceny pracy dzielnicowego przez lokalne społeczeństwo posłuży ankieta w formie klasycznej i elektronicznej. Ankieta w formie elektronicznej będzie dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Grójec: www.grojec.eu oraz Starostwa Powiatowego w Grójcu www.grojec.pl . Wypełnione ankiety można przesyłać na adres internetowy KPP w Grójcu : kppgrojec@ra.policja.gov.pl


W formie klasycznej ankiety dostępne są:

  • w siedzibie KPP Grójec, KP Warka i w podległych Posterunkach Policji na terenie powiatu grójeckiego;
  • w recepcjach: Starostwa Powiatowego w Grójcu, urzędów miejskich i gminnych


Wypełnione ankiety należy wysyłać drogą elektroniczną lub przekazywać za pośrednictwem skrzynek umieszczonych w w/w instytucjach.

Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wgr/twoj-dzielnicowy