Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Plebiscyt Sportowy "Echa Dnia". Wybieramy najpopularniejszych w powiecie grójeckim.

Data: 04.12.2017 r., godz. 06.03    0
Już po raz 9. "Echo Dnia" organizuje plebiscyt sportowy na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Powiatu Grójeckiego. Po raz trzeci organizuje natomiast plebiscyt na Najpopularniejszy Sportowy Talent. 

W tej edycji po raz pierwszy będzie można wybrać najpopularniejszą drużynę sportową amatorów oraz nauczyciela wychowania fizycznego 2017 roku. Można zgłaszać swoich kandydatów. Szczegóły TUTAJ. 

Lista osób, na które można głosować, jest otwarta. Możecie państwo zgłosić swojego kandydata za pośrednictwem panelu na www.echodnia.eu i jeśli zostanie on zaakceptowany przez plebiscytową kapitułę, będzie dołączony do grona nominowanych. 

Lista nominowanych:
- SPORTOWIEC ROKU 2017 w powiecie grójeckim -  Szczegóły TUTAJ.
- TRENER ROKU 2017 w powiecie grójeckim - Szczegóły TUTAJ.
- TALENT ROKU 2017 w powiecie grójeckim - Szczegóły TUTAJ.

W plebiscycie regionalnym kapituła oceni 20 talentów z największą liczbą głosów z Radomia oraz każdego z powiatów. Laureatami będzie pięć pierwszych talentów, zdobywców największej liczby głosów z głosowania czytelników i kapituły. 

Można głosować za pomocą SMS-ów, poprzez klik na portalu echodnia.eu/radomskie oraz poprzez Facebook. Głosowanie kończy się w czwartek, 28 grudnia 2017 roku o godzinie 21.
Wybieramy 3 najpopularniejszych sportowców, 1 trenera i 1 talent powiatu grójeckiego. Zwycięzców poznamy 5 stycznia 2018 roku podczas sportowej gali.

Polecamy