Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowym Mieście n/Pilicą

Data: 01.07.2019 r., godz. 08.00    1282
Uroczyste zakończenie roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą
19 czerwca 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019.
Wzięła w niej udział cała społeczność placówki.
Dzieci, młodzież, nauczyciele i rodzice o godz. 9.00 zebrali się w Klasztorze Ojców Kapucynów, aby uczestniczyć we mszy świętej, której przewodniczył Ojciec Borys Karczmarzyk. W części artystycznej uczniowie przygotowali wspaniały występ. Nie zabrakło piosenek, wierszy i życzeń. Uczniowie przekazali również wskazówki dotyczące bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Po tej części, głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Fałek. Pani dyrektor odczytała treści listów: Ministra Edukacji Narodowej i Starosty Powiatu Grójeckiego. W swym wystąpieniu podziękowała młodzieży za wspaniały występ w akademii oraz nauczycielom i pracwnikom administracji i obsługi za zaangażowanie i pracę. Cała społeczność pożegnała tegorocznych absolwentów szkoły zawodowej życząc sukcesów w dorosłym życiu. Dyrekcja wręczyła najlepszym uczniom nagrody i dyplomy.

Słowa podziękowania i kwiaty dla wszystkich pracowników na ręce pani dyrektor złożyli przedstawiciele Rady Rodziców. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa i upominki-kolorowe piłki.
Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.