Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

I MIEJSCE DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W GRÓJCU W KONKURSIE "NAJBARDZIEJ ODBLASKOWA KLASA"

Data: 29.05.2019 r., godz. 10.25    471
W środę, 22 maja na stadionie Mazowsze uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w corocznym PIKNIKU SŁUŻB MUNDUROWYCH - 100 LAT POLICJI oraz wzięli udział w konkursie "Najbardziej odblaskowa klasa".
I MIEJSCE DLA UCZNIÓW ZESPÓŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W GRÓJCU W KONKURSIE "NAJBARDZIEJ ODBLASKOWA KLASA"

W środę, 22 maja na stadionie Mazowsze uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w corocznym PIKNIKU SŁUŻB MUNDUROWYCH - 100 LAT POLICJI oraz wzięli udział w konkursie "Najbardziej odblaskowa klasa". Pod okiem p. Beaty, p. Moniki i p. Czesława przygotowali inscenizację piosenki "Przepisowy ruch drogowy". Brawurowe zaśpiewanie przez duet wokalistów Oliwii i Kuby oraz choreografia związana z ruchem drogowym i odblaskami zagwarantowało naszym artystom I miejsce na podium.

Mimo deszczu bawiliśmy się doskonale, co widać na zdjęciach. Gratulujemy wygranej i miejmy nadzieję, że wszyscy wezmą sobie do serca tekst piosenki... będą odblaskowi w ruchu drogowym i pieszym !


ZSS Grójec