Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

DZIEŃ ZAWODOWCÓW w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą

Data: 14.05.2019 r., godz. 09.07    1684
W dniu 8 maja 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu na warsztatach szkolnych odbył się „Dzień Zawodowców”.
DZIEŃ ZAWODOWCÓW
w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym
im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą


W dniu 8 maja 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu na warsztatach szkolnych odbył się „Dzień Zawodowców”.

W ramach tego dnia gościliśmy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Nowym Mieście nad Pilicą. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem przez Panią wicedyrektor Beatę Bartosik, następnie uczniowie obejrzeli krótką i zabawną prezentację przygotowaną przez uczniów klas gastronomicznych. Kolejnym punktem było zwiedzanie warsztatów i miejsc pracy naszych przyszłych kucharzy i stolarzy. Następnie uczniowie klas stolarskich zaprosili wszystkich przybyłych gości na pokaz stolarski. Zaprezentowali obróbkę ręczną drewna i sprzęt który służy do tego celu. Ostatnim punktem programu był poczęstunek przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych. Wszyscy razem zasiedliśmy do stołu by wspólnie biesiadować i mile spędzić czas. Na koniec spotkania wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
Mamy nadzieję że za rok spotkamy się znowu…Opracował:
Marcin Walczak