Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu „Lubimy Pomagać” z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Data: 31.12.2018 r., godz. 10.51    1646
W ramach akcji charytatywnej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, Samorząd Uczniowski CKZiU w Nowej Wsi zorganizował zbiórkę pieniędzy oraz zabawek dla podopiecznych z Placówki Socjalizacyjnej „PANDA” w Kozienicach
Akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu
„Lubimy Pomagać” z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

W ramach akcji charytatywnej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, Samorząd Uczniowski CKZiU w Nowej Wsi zorganizował zbiórkę pieniędzy oraz zabawek dla podopiecznych z Placówki Socjalizacyjnej „PANDA” w Kozienicach.

W wyniku akcji zebrano ok. 3300 zł. Za zebraną kwotę zakupiono bony podarunkowe do sieci sklepów „House” oraz „Rossman” dla podopiecznych placówki. Ponadto każdy wychowanek otrzymał paczkę słodyczy oraz zdrowe owoce i miód, podarowane przez uczniów naszej szkoły.

18 grudnia br. wszystkie prezenty zostały dostarczone osobiście przez wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu „Lubimy Pomagać”. Do Kozienic wyjechało 11 uczniów wraz z opiekunem, Panią Marią Kocewiak. Spotkanie z wychowankami „PANDY” obfitowało w wiele emocji, od radości po wzruszenie.

Bardzo dziękujemy wszystkim hojnym darczyńcom. Jak mówił Antoine De Saint-Exupéry: „Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić”.