Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

ZSP Jasieniec wśród najlepszych „Mazowsze- stypendia dla uczniów szkół zawodowych”

Data: 15.10.2018 r., godz. 09.31    1955
W piątek 12 października 2018r. odbyła się w Radomiu uroczystość wręczenia dyplomów za wybitne osiągnięcia edukacyjne oraz uzyskanie największej liczby punktów w procesie rekrutacji do projektu „Mazowsze- stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.
ZSP Jasieniec wśród najlepszych
„Mazowsze- stypendia dla uczniów szkół zawodowych”


W piątek 12 października 2018r. odbyła się w Radomiu uroczystość wręczenia dyplomów za wybitne osiągnięcia edukacyjne oraz uzyskanie największej liczby punktów w procesie rekrutacji do projektu „Mazowsze- stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowi Karol Kotyński i Jakub Nankiewicz znaleźli się w zaszczytnym gronie 15 najzdolniejszych w rejonie radomskim.
„Jesteście siłą i przyszłością naszego regionu. Życzę Wam wielu sukcesów i powodzenia w dalszym rozwoju” – podkreślał członek zarządu województwa mazowieckiego Rafał Rajkowski.
W tym roku do grona stypendystów szkół zawodowych dołącza kolejnych 482 uczniów. Na ich stypendia samorząd województwa przeznacza ok. 2,3 mln zł. Każdy stypendysta otrzyma wsparcie w wysokości ok. 5 tys. zł.
W naszej szkole stypendia otrzymają: Karol Kotyński, Jakub Nankiewicz, Weronika Pietrusiak i Adam Siedlecki. Osiągnięcia tych uczniów są doceniane na szczeblach regionach , wojewódzkich i krajowych. Tak duża liczba stypendystów stanowi potwierdzenie, że w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu kształcimy na bardzo wysokim poziomie. Nasi stypendyści to uczniowie, którzy chcą wykraczać poza ramowy program nauczania, są aktywni i zaangażowani. Dzięki wsparciu opiekunów i nauczycieli, mogą osiągnąć najlepsze wyniki w nauce i zdobyć kompetencje będące gwarantem dobrej pracy
w przyszłości.

Gratulujemy naszym stypendystom i życzymy kolejnych sukcesów !!!Anna Górecka
Nauczyciel ZSP Jasieniec