Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Serdecznie zapraszamy 02.09.2018 r. do Lewiczyna godz 13.00-17.00 na MOTOSERCE.

Data: 31.08.2018 r., godz. 05.14    1195
Serdecznie zapraszamy 02.09.2018 r. godz 13.00-17.00 na MOTOSERCE do Lewiczyna. W tym roku dzięki naszym WSPANIAŁYM i ZACNYM sponsorom mamy do rozlosowania wśród osób oddających krew bardzo WARTOŚCIOWE I CENNE NAGRODY!!! Oczywiście nie trzeba dodawać, że każdy kto zdecyduje się podzielić tak cennym darem, który ratuje życie otrzyma podziękowanie i upominek.
Serdecznie zapraszamy 02.09.2018 r. godz 13.00-17.00 na MOTOSERCE do Lewiczyna. W tym roku dzięki naszym WSPANIAŁYM i ZACNYM sponsorom mamy do rozlosowania wśród osób oddających krew bardzo WARTOŚCIOWE I CENNE NAGRODY!!! Oczywiście nie trzeba dodawać, że każdy kto zdecyduje się podzielić tak cennym darem, który ratuje życie otrzyma podziękowanie i upominek.

Zachęcamy DZIECI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "MÓJ WYMARZONY MOTOCYKL" (technika pracy dowolna). GOTOWE prace prosimy przynosić na stoisko KLUBU COBRA. Oczywiście najciekawsze prace zostaną NAGRODZONE :-) .

W trakcie trwania MOTOSERCA będzie można podziwiać wspaniałe klasyki motoryzacyjne (motocykle i samochody).

Sponsorami i fundatorami wszystkich nagród są:
MOTO ROY PH. Kowalski Piotr z Podola, Serwis i sklep motocyklowy PRESTIGE z Grójca, restauracja MOGIELANKA z Mogielnicy, restauracja TOPOLKA z Grójca, Body Time z Grójca, "Kobieta z pazurem" Edyta Nowakowska z Mogielnicy, drogeria "Puder i Szminka" Anna Nowakowska z Mogielnicy, P.P.U.H. Jan Turek z Błędowa, Fruit-Group Sp. z o.o. z Dąbrówki Starej, Agencja reklamowa KERLEN z Grójca, "PATI" zabawki Rogowscy.

Wielkie DZIĘKI dla wszystkich za okazane serce i wsparcie naszej akcji.

Klub Motocyklowy COBRA GRÓJEC FG


Polecamy