Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą.

Data: 29.06.2018 r., godz. 05.16    1241
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w naszej placówce tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 900 odprawioną w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Nowym Mieście nad Pilicą.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w naszej placówce tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 900 odprawioną w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Nowym Mieście nad Pilicą. Po mszy wszyscy spotkali się w świetlicy, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Atmosfera była bardzo podniosła, swoją obecnością zaszczyciła nas Przewodnicząca Komisji Oświaty Starostwa Powiatowego w Grójcu pani Barbara Kowalska. 

Zgromadzeni goście wysłuchali, występu artystycznego przygotowanego przez uczniów, który wzbogaciła prezentacja multimedialna przygotowana przez panią Agnieszkę Walczak-Słonecką. Prezentacja multimedialna przedstawiła najważniejsze wydarzenia, które towarzyszyły nam w roku szkolnym 2017/2018. 

Po zakończeniu części artystycznej Dyrektor Ośrodka p. Elżbieta Fałek, podsumowała ostatnie dziesięć miesięcy, podziękowała uczniom, nauczycielom za rok ciężkiej i wytężonej pracy, która zaowocowała wysoką średnią ocen i frekwencją. Podziękowała również pracownikom administracji i obsługi, rodzicom uczniów, sponsorom i wszystkim osobom współpracującym z ośrodkiem. Dyrektor szkoły podkreśliła, jak ważny to był rok dla społeczności szkolnej, a to za sprawą 10. rocznicy nadania SOSW im. św. Franciszka z Asyżu. Wszystkim zgromadzonym życzyła słonecznego, bezpiecznego, pełnego refleksji i udanego wypoczynku. Słowa pięknych podziękowań do całej społeczności szkolnej skierowała również Pani Barbara Kowalska. W imieniu swoim i Starosty Powiatu Grójeckiego Pana Marka Ścisłowskiego życzyła udanych i niezapomnianych wakacji. Ostatnim punktem tegorocznej uroczystości było wręczenie przez Dyrekcję placówki nagród i świadectw z wyróżnieniem. Pozostałe świadectwa szkolne, dyplomy i nagrody uczniowie odebrali z rąk swoich wychowawców już w klasach. Do zobaczenia we wrześniu!

Anna Piwnik
Agnieszka Walczak-SłoneckaPolecamy