Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Kolejny " INDEKS SGGW" dla ucznia ZSP w Jasieńcu

Data: 29.05.2018 r., godz. 14.16    2088
III edycja Akademii Przedsiębiorczości, której organizatorem jest WNE SGGW w Warszawie, za nami. Wśród siedmiu laureatów Akademii Karol Kotyński, uczeń Technikum Agrobiznesu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu, otrzymał z rąk Pana Jarosława Gołębiowskiego - prof. SGGW Dziekana WNE tytuł laureata Akademii
III edycja Akademii Przedsiębiorczości, której organizatorem jest WNE SGGW w Warszawie, za nami. Wśród siedmiu laureatów Akademii Karol Kotyński, uczeń Technikum Agrobiznesu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu, otrzymał z rąk Pana Jarosława Gołębiowskiego - prof. SGGW Dziekana WNE tytuł laureata Akademii, cenne nagrody rzeczowe oraz wymarzoną przepustkę na wybrany kierunek studiów na tej renomowanej uczelni - indeks. 

W tym roku ok. 600 uczniów z 32 szkół średnich z całego kraju, prawie przez cały rok szkolny, studiowało wykłady udostępniane on-line przez organizatorów. W naszej szkole gościli pracownicy naukowi WNE SGGW, zaś członkowie Szkolnego Koła Ekonomicznego z naszej szkoły uczestniczyli w wybranych wykładach i warsztatach na wydziale, przy okazji poznając uczelnię, kampus i studenckie życie. 

18 maja br. na zaproszenie władz uczelni, braliśmy udział w Dniach Otwartych SGGW w Warszawie oraz końcowych rozgrywkach Akademii Przedsiębiorczości, w których około 200 finalistów rywalizowało o tytuł laureata konkursu. W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Karola, nie zapominając oczywiście o pracy włożonej przez niego w to osiągnięcie.

Nasza szkoła daje uczniom wiele możliwości poszerzania wiedzy, rozwijania swoich zainteresowań oraz stwarza okazje do sprawdzenia własnych sił w konkursach, olimpiadach, zawodach organizowanych w szkole, regionie a nawet na terenie kraju. 
Za rok planujemy również uczestniczyć już w IV edycji Akademii Przedsiębiorczości gdyż, jak stwierdziła pani dr inż. Elżbieta Kacperska - koordynator AP oraz Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji i Współpracy ze Szkołami Średnimi, dziękując dyrekcji naszej szkoły za współpracę, jesteśmy placówką, która od pierwszej edycji Akademii współtworzy ją i osiąga w niej najwyższe laury.

Opiekun Szkolnego Koła Ekonomicznego
mgr Renata Zwolińska