Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Gimnazjalisto ! „ Zrób krok w dorosłość- zaplanuj swoją przyszłość”

Data: 14.05.2018 r., godz. 14.24    966
Stoicie u progu jednej z najważniejszych decyzji – wybór szkoły jest przecież pierwszą decyzją dorosłego życia.
Stoicie u progu jednej z najważniejszych decyzji – wybór szkoły jest przecież pierwszą decyzją dorosłego życia. Wiemy, jak bardzo przeżywacie nową dla siebie sytuację i rolę. Rozumiemy, jak ważny jest ten moment dla Was i dla Waszych Rodziców .

Aby pomóc w wyborze dalszej ścieżki edukacji Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu przygotował dla gimnazjalistów na nadchodzący rok szkolny 2018/2019 bogatą i atrakcyjną ofertę edukacyjną: 
Technik handlowiec pod patronatem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
z innowacją „Menadżer biznesu”. To propozycja dla gimnazjalistów, którzy lubią rozmawiać, negocjować, współpracować w zespole, a w przyszłości chcą na tym zarobić duże pieniądze. 
Technik agrobiznesu pod patronatem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z innowacją „Lider przedsiębiorczości w rolnictwie i sadownictwie”
Technik żywienia i usług gastronomicznych ” pod patronatem Marriott Hotel
z innowacją „Zdrowy styl życia”.
Technik informatyk pod patronatem Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu z innowacją „Specjalista cyfrowych technik audiowizualnych”.
Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki pod patronatem firmy POLSAD Jakub Korczak Oddział w Grójcu

Technik usług fryzjerskich
Każdy absolwent technikum ma konkretną wiedzę i doświadczenie, które ułatwia studiowanie na uczelniach technicznych a jednocześnie gwarantuje dobrą pracę.


Oferujemy także gimnazjalistom możliwość kształcenia w Liceum Ogólnokształcącym o profilu :

• sportowym pod patronatem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z innowacją „Bądź FIT-przez fitness do zdrowia”

• artystycznym. To propozycja dla uczniów, którzy poprzez uczestnictwo w projektach, konkursach, zajęciach muzycznych, literackich realizowanych w ramach godzin dodatkowych, rozwijają swoje pasje i zainteresowania. 

Szkoła w Jasieńcu łączy w sobie tradycję i przyszłość.Jeśli chodzi o tradycję, to Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych w Jasieńcu utrzymuje swoją mocną pozycję w grupie szkół zawodowych powiatu grójeckiego , o dużym potencjale dydaktycznym i bogatym wyposażeniem technicznym . Wykwalifikowana kadra pedagogiczna pomaga zdobywać umiejętności potrzebne do wykonywania zawodów poszukiwanych na rynku pracy. Jeśli zaś chodzi o przyszłość, nasza szkoła poprzez bogatą ofertę edukacyjną stara się by młodzi ludzie opuszczający mury naszej szkoły wychodzili w świat z doskonałym przygotowaniem praktycznym do wykonywania wyuczonego zawodu. 

Uczestniczymy w projektach unijnych . Obecnie realizujemy projekt „Inwestycja w przyszłość” , w ramach którego młodzież naszej szkoły zdobywa dodatkowe umiejętności oraz odbywa płatne staże w renomowanych firmach. Zachęcamy każdego gimnazjalistę, aby podjął naukę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu. Zapewniamy rozwój zainteresowań związanych z zawodem, dobre przygotowanie się do regionalnego, krajowego oraz europejskiego rynku pracy. Nasi uczniowie zdobywają indeksy na studia . Kształcimy finalistów olimpiad na szczeblu wojewódzkim i krajowym. 

Szkolnictwo zawodowe jest ogromną szansą dla młodych ludzi na rynku pracy.
mgr Anna Górecka

Polecamy