Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

WOLONTARIAT ,,UPS’’ W JURKACH

Data: 08.11.2017 r., godz. 16.02    940
W sobotę 21 października br. w SOSW w Jurkach odbyło się wielkie porządkowanie i przygotowanie terenów zielonych do zbliżającej się zimy.
W sobotę 21 października tego roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Matki Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej w Jurkach odbyło się wielkie porządkowanie i przygotowanie terenów zielonych do zbliżającej się zimy. Nie zapomnieli o nas nasi dobrzy znajomi. 

Ponad 50 wolontariuszy z warszawskiego oddziału firmy kurierskiej UPS pomagało sprzątać rozległy teren naszej placówki. Już po raz drugi, szlachetną akcją Wolontariatu logistycznie kierował Pan Kamil Ścisłowski, który zadbał o to, aby każdy miał zajęte ręce. Było grabienie i wywożenie suchych liści, porządkowanie ogródka żwirowego, przekopanie ogródków warzywnych. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem. Nawet pogoda była dla nas życzliwa. 

Na koniec odbyło się wspólne grillowanie kiełbasek. Dyrekcja, pracownicy i uczniowie naszej placówki serdecznie dziękują pracownikom UPS i ich rodzinom za poświęcenie wolnego dnia i oddanie swojego czasu i sił Jurkom.

Opracowała Lidia Miciałkiewicz

Polecamy