Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

„Dzień Otwartych Drzwi” w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą

Data: 12.05.2017 r., godz. 11.05    2624
W dniu 08.05.2017 roku po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Była to wspaniała okazja, by poznać naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną.
W dniu 08.05.2017 roku po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Była to wspaniała okazja, by poznać naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną.

W części informacyjno – edukacyjnej przedstawiono prezentację multimedialną zawierającą m.in. krótką historię szkoły, informacje o kierunkach kształcenia, różnorodnych metodach i formach pracy z dziećmi, pomocach dydaktycznych i wykorzystywanym sprzęcie w prowadzonej terapii dzieci.

Przybyli goście mogli obejrzeć występ artystyczny, który wzbudził aplauz publiczności, wprowadzając radosny nastrój uroczystości. Rodzice oraz zaproszeni goście mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.

Każdy z przybyłych gości mógł spotkać się indywidualnie z Dyrekcją szkoły, Kierownikiem ds. opiekuńczo – wychowawczych, skonsultować się z naszymi specjalistami, a także zwiedzić nasz ośrodek i uzyskać informacje na temat przyjęć do naszej placówki .

Na zakończenie na gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez naszych uczniów klasy zawodowej gastronomicznej, przygotowujących się do zawodu kucharza.
Przybyli goście mogli zaznaczyć swoją obecność wpisując się do Kroniki Szkoły.

Dzień Otwarty Szkoły był okazją do spotkania się z nami i pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji na indywidualność drugiego człowieka. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym. Wszystkim zainteresowanym serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej placówki.

Lidia Gaca
Ewelina Kwiatkowska
Agnieszka Rojecka-Zaręba