Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Weronika z ZSP w Jasieńcu najlepsza w województwie mazowieckim w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy

Data: 08.03.2017 r., godz. 11.26    2782
Weronika z ZSP w Jasieńcu najlepsza w województwie mazowieckim w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu realizuje program edukacyjny „Kultura bezpieczeństwa”. W ramach programu Państwowa Inspekcja Pracy organizuje konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs jest formą popularyzacji programu „Kultura bezpieczeństwa” oraz sprawdzianem jego efektywności dla szkół i ich uczniów. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

W tym roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych po raz drugi brał udział w tym konkursie. 6 marca w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie Weronika Pietrusiak i Natalia Głowacka reprezentowały ZSP Jasieniec w konkursie na szczeblu regionalnym. Test konkursowy, przygotowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie, składał się z 35 pytań. Z wielką radością informuję, iż finalistką etapu wojewódzkiego została Weronika Pietrusiak-uczennica klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Natalia Głowacka znalazła się tuż za podium uzyskując czwarty wynik. Weronika otrzymała cenną nagrodę Tablet Samsung Galaxy, a Natalia bon o wartości 150zł. Ciężki trud przygotowań został nagrodzony. Kto wie, może zaowocuje w przyszłości ciekawą ofertą pracy w PIP.

Weronika będzie reprezentowała województwo mazowieckie w etapie centralny konkursu.

Gratulacje za uzyskane wyniki konkursu dla dziewczyn. Weronice życzymy powodzenia na szczeblu centralnym, mocno trzymamy kciuki !!!

Do konkursu uczennice przygotowała Anna Górecka nauczyciel przedmiotów ekonomicznych i informatycznych.


Anna Górecka