Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

STUDNIÓWKA GRÓJECKICH LICEALISTÓW

Data: 17.02.2017 r., godz. 08.18    3237
W mroźny i księżycowy wieczór 11 lutego 2017 roku, w wytwornych wnętrzach sali bankietowej Zamku w Osieczku rozpoczął się bal studniówkowy maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu.
W mroźny i księżycowy wieczór 11 lutego 2017 roku, w wytwornych wnętrzach sali bankietowej Zamku w Osieczku rozpoczął się bal studniówkowy maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu. Ponad 160 maturzystów z osobami towarzyszącymi, gronem pedagogicznym i zaproszonymi gośćmi – Dziekanem Dekanatu Grójeckiego ks. Stefanem Kazulakiem, Proboszczem Parafii św. Mikołaja w Grójcu ks. Zbigniewem Sucheckim, Wicestarostą Grójeckim Dariuszem Piątkowskim, Zastępcą Burmistrza Karolem Biedrzyckim, Przewodniczącym Rady Rodziców Adamem Jędrzejczykiem, a także rodzicami – z Przewodniczącą Komitetu Studniówkowego Ewą Rejer na czele rozpoczęło odliczanie stu dni do „upragnionej” MATURY. Wydarzenie uwieczniały firmy Star Media i Pro Arte, do tańca grał zespół „Aviator”. Na początku głos zabrał Dyrektor Szkoły Zbigniew Krawczak witając wszystkich zebranych gości, nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim maturzystów i ich wychowawców: p. Elżbietę Zientę – wychowawcę klasy 3a, p. Marka Knapa – 3b, p. Dorotę Kazanę – 3c, p. Pawła Pośnika – 3d, p. Joannę Kulińską - Kusio – 3e i p. Anetę Oszczak – 3f. Po życzeniach od zaproszonych gości dla maturzystów i podziękowaniach dla wychowawców i nauczycieli Dyrektor Z. Krawczak i Przewodnicząca E. Rejer wypowiedzieli słowa „Poloneza czas zacząć”. Piękne dziewczęta i przystojni chłopcy ruszyli w rytm melodii z „Pana Tadeusza”, układ choreograficzny do poloneza przygotowały panie Beata Majewska i Kamila Węglarska.

Dyrektor Krawczak życzył młodzieży „Udanej Studniówki i Udanej Matury”. Pierwsze życzenie już się spełniło - Maturzyści swój bal zakończyli o 6 rano tańcząc Poloneza, za spełnienie drugiego życzenia mocno trzymamy kciuki.

info. LO Grójec