Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą po raz kolejny zdobywają nagrody.

Data: 15.02.2021 r., godz. 14.00    201
Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Franciszka z Asyżu po raz kolejny wzięli udział w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie z Mazowsza, organizowanym przez Fundację BO WARTO.
Tematem konkursu był anioł na jakąś sytuację lub okoliczność. Dzieci mogły rozwinąć wyobraźnię i wyczarować anioła na wszystko: smutek, szczęście, dobry humor, udaną podróż, pomyślność, zdrowie…Praca formatu A4 mogła być wykonana dowolną techniką.

Wytwory plastyczne zostały wysłane w grudniu i czekaliśmy na rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku, ze względu na pandemię, wszystko troszkę wydłużyło się w czasie. Ale doczekaliśmy się i jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, ponieważ dwoje uczniów naszego Ośrodka zdobyło nagrody. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodycze. Jesteśmy zadowoleni, że nasz trud się opłacił, a efekt naszej pracy zauroczył jury piątego mazowieckiego konkursu plastycznego „ANIOŁ na…”.

Koordynator konkursu
Agnieszka Walczak-Słonecka