Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Dzień Otwartych Drzwi

Data: 20.04.2016 r., godz. 05.00    2971
Dnia 11 kwietnia 2016 roku odbył się Dzień Otwartych Drzwi w SOSW w Nowy Mieście nad Pilicą
Dzień Otwarty 
w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym 
w Nowym Mieście nad Pilicą

Dnia 11 kwietnia 2016 roku odbył się Dzień Otwartych Drzwi w naszej placówce. Jak co roku zaprosiliśmy rodziców dzieci, którzy byli zainteresowani kształceniem w naszej szkole.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandaru i zaśpiewania hymnu o naszym patronie- świętym Franciszku z Asyżu. 

Następnie Pani Dyrektor Elżbieta Fałek przywitała przybyłych gości i zaprosiła do wspólnej zabawy podczas przedstawienia pt. „Karaoke - Twoja twarz brzmi znajomo”.

Uczniowie naszej szkoły wcielili się w gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Galę poprowadzili: Wioleta Bors i Łukasz Witkowki. W jury zasiedli: Irena Grotek, Michał Łaski i Angelika Głowacka. Na scenie zaś mogliśmy podziwiać: 
Damiana Pasińskiego, jako lidera Zespołu Piersi.
Mateusza Kobusa, jako Czadomana.
Mateusza Lesiaka, jako lidera zespołu Weekend.
Kacpra Pakosa, jako lidera zespołu Łobuzy.
Dawida Puchalskiego, jako lidera zespołu MIG.
W tle mogliśmy podziwiać piękne tancerki.

Nasi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Widownia podśpiewywała piosenki, a niektórzy nawet tańczyli w rytm muzyki i głośno klaskali. Po udanym występie nadszedł czas na kolejny punkt Dnia Otwartego, czyli prezentację multimedialną o naszym Ośrodku. Prezentacja została przedstawiona przez Pana Konrada Zdrojewskiego. 

Pani Dyrektor Elżbieta Fałek z dumą oprowadzała przybyłych gości po terenie placówki. Rodzice mogli zobaczyć jak wyglądają zajęcia w naszej szkole, jakie są sale i pomoce dydaktyczne. Pani Dyrektor z chęcią odpowiadała na każde pytanie rodziców. Przybyli goście mogli zobaczyć jak wyglądają warsztaty, gdzie uczą się nasi wspaniali zawodowcy: kucharze i stolarze. Zainteresowani rodzice mogli wypełnić na miejscu odpowiednie wnioski dotyczące przyjęcia dzieci do naszej placówki. Następnie goście wpisali się do Kroniki Szkolnej.

Ostatnim zaplanowanym punktem organizacji Dnia Otwartego było wspólne grillowanie na dziedzińcu szkolnym. Nasi kucharze wraz z opiekunami przygotowali pyszny poczęstunek. 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zainteresowanie. 

Przygotowały:
mgr Agnieszka Średnicka
mgr Magdalena Przyborek –Pawełek
mgr Wioleta Orzechowska