Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

1 września- Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Data: 29.08.2020 r., godz. 12.00    1179
W tym roku Powiatowy Oddział Grójecki Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego w Grójcu swoje święto obchodził w sobotę 29. sierpnia.
1 września to oprócz rozpoczęcia nowego roku szkolnego, także Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. 
W tym roku Powiatowy Oddział Grójecki Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego w Grójcu swoje święto obchodził w sobotę 29. sierpnia. Członkowie Związku, uczcili ten dzień spotkaniem, podczas którego Jubilaci obchodzący 80-te i 90-te urodziny otrzymali pamiątkowe dyplomy i ryngrafy. W tym dniu Starostę Grójeckiego, który przygotował dla Jublilatów okolicznościowe dyplomy i upominki reprezentował Zastępca Naczelnika Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego p. Karol Biedrzycki.
Dostojnym Jubilatom składamy wyrazy uznania dla ich patriotycznej postawy. Dziękujemy za aktywne działania na rzecz mieszkańców powiatu oraz za przekazywanie młodemu pokoleniu historii Polski. Życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata.