Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Nowe inwestycje drogowe w realizacji

Data: 29.06.2020 r., godz. 08.00    568
26 czerwca 2020 r. w Żyrardowie Starosta Grójecki podpisał umowy na remont dwóch dróg powiatowych oraz
Zawarte zostały umowy na dofinansowanie remontów dwóch dróg powiatowych:

- nr 1675W Wola Chynowska-Podgórzyce na odcinku przez miejscowość Widok o długości 820 mb. Koszt całej inwestycji to 500 tys. zł. Dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego wynosi 200 tys. zł. Powiat Grójecki oraz Gmina Chynów przekażą na realizację zadania po 150 tys. zł.

- nr 1682W Antoniówka-Stara Warka na odcinku w miejscowościach Grażyna-Stara Warka o długości 1050 mb. Koszt całej inwestycji 500 tys. zł. Dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego wynosi 130 tys. zł. Powiat Grójecki oraz Gmina Warka przekażą na realizację zadania po 185 tys. zł.


W uroczystym podpisywaniu umów wzięli udział przedstawiciele samorządów z terenu Powiatu Grójeckiego, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszek Przybytniak oraz dyrektorzy departamentów Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie.

Starosta Krzysztof Ambroziak wraz z Wicestarostą Jolantą Sitarek i Skarbnikiem Powiatu Witoldem Kępką podpisali z Wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Rafałem Rajkowskim umowę w ramach projektu pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”.